Masaż terapetyczny - bańką chińską
Masaż bańką chińską jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek.
Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie specjalista przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry.
Jeden seans trwa z reguły 30. W przypadku większych partii ciała, czas jego trwania może wydłużyć się nawet do 60 minut.

Masaż bańką chińską pozwala:
zredukować cellulit (w każdym stadium zaawansowania),
przyspieszyć przemianę materii,
poprawić ukrwienie,
pozbyć się zbędnych substancji toksycznych,
zmniejszyć bóle kręgosłupa,
zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Częstotliwość wykonywania zabiegu
To, jak często należy poddawać się masażowi bańką chińską, zależy przede wszystkim od celu zabiegu. Zaleca się jednak, by powtarzać w seriach po 10-20 zabiegów - go nie rzadziej niż 3 dni. Potem wystarczą już tylko masaże profilaktyczne - najlepiej jeden raz w tygodniu.

Masaż terapetyczny - refleksoterapia stopy
Refleksologia stóp jest jedną z najstarszych i najskuteczniejszych holistycznych technik masażu regulujących pracę narządów wewnętrznych. Na stopach posiadamy duże receptory połączone z narządami ciała siecią kanałów energetycznych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej zwanych „meridianami”.
Dzięki precyzyjnemu uciskowi receptorów, do narządów wewnętrznych dociera impuls odblokowujący wszelkie zastoje uniemożliwiające optymalną pracę środowiska wewnętrznego ludzkiego ciała.
W refleksoterapii stóp wykorzystanie wiedzy diagnostyki meridianowej, bardzo wspomaga leczenie wszelkich chorób przewlekłych oraz umożliwia wyczyszczenie źródeł ich powstawania.

- wycisza, relaksuje, działa antydepresyjnie
- reguluje pracę narządów wewnętrznych
- wzmacnia układ odpornościowy
- wspomaga oczyszczanie nerek, wątroby
- wspomaga leczenie chorób skórnych
- reguluje wydzielanie hormonów
- przyspiesza perystaltykę jelit++
- reguluje przemianę materii
- wzmacnia ścięgna i mięśnie (również po ciężkich urazach)
- skutecznie wspomaga leczenie astmy oskrzelowej
- wycisza a z czasem likwiduje migrenowe bóle głowy

Masaż terapetyczny - wspomagający odchudzanie
Wspomaganie odchudzania  przy pomocy masażu jest działaniem ukierunkowanym. Oznacza to opracowywanie określonych partii ciała, które w wyniku intensywnego oddziaływania manualnego na tkankę skóry oraz zalegający tłuszcz podskórny, doprowadza do redukcji ilości komórek tłuszczowych przy jednoczesnym poprawieniu napięcia skóry.  Masaż wspomagający odchudzający jest metodą skuteczną w walce z cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwłaszcza gdy wykonuje się go w seriach do 10 zabiegów. Podczas terapii masażami niezwykle istotne jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu - oznacza to minimum 2 litry wody dziennie. W momencie gdy zapominamy o systematycznym piciu wody, nasze ciało samoczynnie zaczyna ją gromadzić i zatrzymywać w organizmie, a to z kolei powoduje efekt puchnięcia.
Masaż ten, oprócz oczywistych, estetycznych korzyści, ma również działanie terapeutyczne. Zwiększa ukrwienie skóry oraz inicjuje powstawanie kolagenu, który odpowiedzialny jest za elastyczność skóry. Dzięki zwiększonemu przepływowi krwi oraz udrażnianiu kanałów limfatycznych, następuje także efekt detoksykacji organizmu.

Masaż twarzy
Na twarzy, podobnie jak na innych częściach ciała, znajdują się mięśnie, skóra i umiejscowione w niej naczynia krwionośne. Regularne ugniatanie, opukiwanie i  masaowanie twarzy daje niezwykłe efekty odmładzające i poprawiające kondycję skóry twarzy. Wraz z wiekiem spada produkcja kolagenu w skórze, co skutkuje jej wiotczeniem i powstawaniem zmarszczek oraz tak zwanych kurzych łapek. Masaż twarzy pobudza głębokie warstwy skóry, w tym znajdujące się pod nią mięśnie, co w widoczny sposób pomaga poprawić owal twarzy i ujędrnić skórę. W skórze twarzy, podobnie jak w skórze na innych częściach ciała, znajdują się również naczynia krwionośne. Umiejętnie wykonany masażtwarzy pobudza krążenie krwi w tym obszarze, co automatycznie skutkuje dotlenieniem skóry i poprawą jej kondycji. Masaż twarzy to także poważny zastrzyk energii dla skóry, który pobudzą ją do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny.