1.Każdy voucher ma swoją datę ważności.

2.Rezerwacja terminu powinna nastąpić nie później niż na 30 dni przed datą ważności vouchera.

3.Realizacja wizyty może nastąpić do 14 dni po upływie ważności vouchera, jeżeli zapis był dokonany w czasie jego ważności.

4.Zarezerwowaną wizytę można odwołać lub zmienić jej termin (jeden raz), nie później niż 4 dni przed umówionym dniem - zmiany takiej można dokonać tylko w okresie ważności vouchera.

5.Jeżeli nie mogą Państwo dotrzeć do gabinetu w umówionym terminie, istnieje możliwość przysłania innej osoby (osób) na Państwa miejsce - voucher można przekazać innej osobie.

6.Po upływie daty ważności voucher traci swoją ważności a wizyta przepada.

7.Jeżeli spóźnią się Państwo na umówioną wizytę, zabieg może zostać skrócony.

8.Zapisy na wizyty przyjmujemy telefonicznie pod numerem 694 688 399 od wtorku do piątku w godzinach 10 - 18. (Salon jest zamknięty w dni świąteczne i poniedziałki)

9.Umówione zabiegi wykonujemy w godzinach pracy gabinetów od 10.00 do 20.00 - 5 dni w tygodniu.

11.Istnieje możliwość zamiany otrzymanego zabiegu lub masażu na inny w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.

12.W przypadku voucherów rabatopwych , ceny usług obowiazują w dniu dokonania rezerwacji, istnieje możliwość dopłaty do zabiegu lub masażu.

13. W przypadku wykupienia vouchera na konkretny zabieg relasacyjny istnieje mozliwość zamiany na inny w przypadku zaistnienia przeciwskazań do wykonania zakupionego zabiegu.

21.Na wizyty zapraszamy tylko osoby umówione na masaż lub zabieg.

23.Nie ma możliwości wymiany vouchera na gotówkę.

24.Voucher należy zabrać na umówioną wizytę.

25.Przed masażem lub zabiegiem, voucher należy przekazać pracownikowi recepcji lub Masazyście.

26.Osoby posiadające voucher prezentowy obsługiwane są na równi z wszystkimi naszymi Gośćmi, na najwyższym poziomie.

27.Jeżeli chcą Państwo wybrać dogodny dla siebie termin prosimy o kontakt z nami z odpowiednim wyprzedzeniem.

29.Osoba dokonująca rezerwacji oświadcza, że zapoznała się z niniejszym regulaminem oraz listą przeciwwskazań do masaży, znajdującą się pod adresem: www.relaksoterpia.com.pl. zakładka Przeciwwskazania do masazu , jeśli jakiekolwiek z nich występują należy poinformować pracownika recepcji podczas dokonywania rezerwacji, wówczas podejmie on decyzję czy masaż może być wykonany.