Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom ludzi, którzy nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, stworzyliśmy  miejsce, gdzie przy pomocy naturalnych kosmetyków  i odpowiednio przygotowanego personelu pomożemy Państwu jak najdłużej zachować nie tylko młody wygląd,  zgrabną sylwetkę jak również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł.
Masaż relaksacyjny
Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego - pozwalająca m.in.:

zredukować napięcie mięśniowo - nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.
Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego - na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego - po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni
Masaż relaksacyjny jest szczególnie wskazany dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu, zapracowanych, będących pod wpływem nieustającego silnego stresu, chronicznie zmęczonych.
 
masaż , terapia manualna
694 688 399
* wybór masażu następuje po przeprowadzeniu ankiety wykluczjającej przeciwskazania do danego masażu.
Gabinet Relaksoterapii ul. Górnickiego 3, 50-352 Wrocław ( boczna Sienkiewicza)
Gabnet czynny od poniedziałku do soboty
Ze względu na  mobilny charakter pracy,  prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia wizyty.
gabinet relaksoterapii
Nasi Partnerzy :
* Masaże do wyboru
gorąca czekolada, gorąca świeca, aromaterapia, gorące kamienie, oleje ze złotem, peeling, olej arganowy, olej konopny, olej lawendowy

** Cena dotyczy Rytuałów SPA.
Masaż relaksacyjny
Rytuały SPA